CO UMÍME

KVALITA FOTOGRAFIÍ JE PRO NÁS PRIORITOU

Fotobooking - Professional Portrait Photography je zaměřen výhradně na portrétní, modelingovou a módní fotografii. Individuálně si můžeme dohodnout rozsah prací (fototest, fotobook, umělecký portrét). Máme vlastní špičkově vybavený ateliér a skvělý tým profesionálních vizážistů a sylistů. Portréty fotíme v pečlivě připraveném ateliéru, interiéru nebo vhodných exteriérech. Snažíme se vyhovět všem požadavkům zákazníka a vnést do projektu vlastní kreativní nápady. Ke každému fotografickému projektu přistupujeme individuálně. Studio Marionetti vám zajistí jedinečný postprocessing fotografické produkce.

Pokud jste návrhář, rádi vám kolekci nejen nafotíme, ale také dodáme brand reklamní kampaně. Naše mnohaleté zkušenosti jsou zárukou vytvoření portrétu, které budou věrným odrazem vaší osobnosti. Pokud to necháte plně na nás, vytvoříme tématické autorské portréty, které vás ohromí. Fotíme s nadšením a invencí. Při každém focení se uzavírá Model Release, tj. smlouva o pořízení a užití fotografií, která vymezuje práva fotografa a fotografované osoby.

TEST SHOOT

Fotobooking / Test Shoot

Fotobooking / Test Shoot

Fototest jsou zkušební fotografie, které vám dají základní představu o možnostech začínající fotomodelky, její fotogeničnosti a její vhodnosti pro fotomodeling. Fotíme v ateliéru a exteriérech. Styling a líčení předem dohodneme a zajistíme vše potřebné. Vybrané fotografie vyretušují špičkoví grafici Studia Marionetti, fotografie tak dostanou patřičnou péči. Focení stihneme během jednoho dne. Pokud nám práci v exteriérech přeruší třeba děšť, jsme schopni kreativní improvizace. Ničeho se nebojíme, takže můžeme i do lesa. Zjistíte zda je fotomodelig to pravé pro vás. Naučíme vás komunikaci s fotografem, pózy a triky. Zjistíte kolik práce stojí za každou fotografií, opravdu to není jen cvaknutí spouště. Investice do fototestu se vyplatí mnohem více než za různé kurzy pro modelky.

Objednat

PHOTO BOOK

Fotobooking, Photo Book

Fotobook je určený těm, kteří už absolvovali fototest a focení je baví. Náš fotobook bude precizní. Fotí se několik dnů, výsledkem je vaše prezentace v různých slylizacích. Nečekejte stovky fotografíí, výsledkem je soubor cca desítky top fotografií, za kterými si náš tým bude stát. Lokace a styling navrhneme sami, dáme vám předběžný harmonogram a můžeme se pustit fotit. Abychom dosáhli vhodné atmosféry scén, rádi si přivstaneme nebo zmokneme v dešti. Pokud uvažujete o oslovení modelingových agentur není fotobook nutný. Agentura, kterou zaujmete, si nafotí vlastní portfolio. Naše fotografie mají spíše charakter autorských fotografií. Rádi vám z focení připravíme fotoknihu, včetně fotografií ze zákulisí.

Objednat

Fotobooking, Photo Book

FINE ART PORTRAIT

Fotobooking, Fine Art Portrait

Fotobooking, Fine Art Portrait

Autorské portréty nás baví nejvíce, fotíme specifické tématické fotografie pro reklamní kampaně nebo autorské výstavy. Kreativa je plně na nás, vaše tvář dá projektu duši. Všemu předchází pečlivý návrh scény, zajištění interiéru, stylingu a líčení.

Naučíme vás pracovat s výrazem vaši osobnosti a spoušť spustíme v ten správný moment. Nejsme fanoušky tísíců fotografií a bezesných nocí jejich třídění. Se zkušeností focení na klasická média si vážíme každého záběru, a víme jaká je přímá cesta ke skvělému záběru. Někdy fotíme také na film, které si sami zpracováváme, a máme tak vše pod kontrolou. Naučíme vás vyvolat si film.

Objednat

FASHION PHOTO

Fotobooking, Fashion Photo

Pro módní návrháře nabízíme fotografování kolekcí, včetně zajištění modelů a modelek. Nejen, že vám kolekci nafotíme, ale jsme schopni natočit také reklamní spot s příběhem vaší značky. Studio Marionetti vám může připravit kompletní marketingovou kampaň. Lokaci focení můžeme společně vybrat kdekoliv v Evropě, případně využít prvků světelných stěn a virtuální reality.

Objednat

Fotobooking, Fashion Photo