Fotobooking - Professional Portrait Photography
Česky       English       Español

Paul Ryder
Grafické studio Marionetti

Fotobooking - Professional Portrait Photography

Fotobooking - Professional Portrait Photography je fotografický projekt Paula Rydera, který vznikl v roce 2010. Hlavním pilířem projektu je především profesionální portrétní fotografie v oblasti modelingu a produkce fotobooku. Styling a rozsah počtu fotografií je na domluvě s modelkou či modelingovou agenturou. Projekt rovněž zahrnuje autorské fotografické cykly Paula Rydera. Postprocessing je zajištěn ve spolupráci s grafickým studiem Marionetti. Pro módní návrháře nabízíme fotografování kolekcí, včetně zajištění modelů a modelek. Při každém focení se uzavírá Model Release, tj. smlouva o pořízení a užití fotografií, která vymezuje práva fotografa a fotografované osoby. Na žádost předem zašleme.

Fotobooking na Instagramu Fotobooking na Facebooku

Fotograf Paul Ryder

Paul Ryder (1979) pochází z Ostravy. Fotografii se věnuje od roku 1993, portrétní fotografii od roku 2002. Od poloviny devadesátých let se věnuje malbě a kresbě (olej, pastel, akryl). Výrazným znakem mnoha prací je především kombinace sytých pastelových tónů a grafických symbolů, více na www.ryder.cz. V roce 2003 založil výtvarnou skupinu Neklidní (2003-2005). V roce 2006 založil s Davidem Pillow hudebně-literární projekt Poesía en Colores (Poezie v barvách) (2006-2011), po dvouleté pauze byl projekt v roce 2013 obnoven v dramaturgii Blanky Fišerové. V roce 2007 založil Grafické studio Marionetti, které se v roce 2011 rozšířilo o vydavatelství Marionetti Press. Paul Ryder žije a tvoří v Ostravě. Několik let žil na jihu Španělska (2001-2005), které bylo pro něj velkou inspirací a kam se dosud pravidelně vrací.

Paul Ryder na Facebooku Paul Ryder - oficiální internetové prezentace

Photobook - Fine Art Portrait - Fashion Photo

Fotobooking je zaměřen výhradně na portrétní a módní fotografii. V oblasti portrétní fotografie si lze individuálně dohodnout rozsah prací (fototest, fotobook, umělecký portrét). Máme připraven skvělý tým profesionálních vizážistů a sylistů. Portréty realizujeme v pečlivě připraveném exteriéru, interiéru nebo ateliéru. Snažíme se vyhovět požadavkům zákazníka a vnést do projektu vlastní kreativní nápady. Ke každému fotografickému projektu přistupujeme individuálně, cena fotoprací se tedy odvíjí dle rozsahu požadovaných služeb. Společně s Grafickým studiem Marionetti vám zajistíme jedinečný postprocessing fotografické produkce. V oblasti módní fotografie vám kolekci nejen nafotíme, ale rádi dodáme celé řešení reklamní kampaně.

Objednat umělecký portrét Objednat fotobook

Phototest & Photobook

KategoriePočet ne/retušovaných fotografiíFotobookSet-cardMake-upStylingDélka foceníDodání
Phototest30/0nenedohodoudohodou2 hod2 dny
Photobook Start10/3neneano (1×)ano (1×)5 hod3 dny
Photobook Basic20/5neneano (1×)ano (1×)8 hod5 dnů
Photobook Classic50/10ano (1×)ano (2×)ano (2×)ano (3×)8-16 hod8 dnů
Photobook Premium70/15ano (1×)ano (3×)ano (2×)ano (4×)16 hod12 dnů
Photobook Ultimate100/20ano (2×)ano (5×)ano (3×)ano (5×)24 hod15 dnů

Phototest: Fototest zahrnuje zkušební fotografie, které dávají základní představu o možnostech začínající fotomodelky, její fotogeničnosti a její vhodnosti pro fotomodeling. Investice do fototestu se vyplatí, především pokud máte zájem nafotit kvalitní fotobook. Výběr se provádí z 200 fotografií. V ceně je dodání 30 fotografií v tiskové kvalitě na DVD, fotografie se neretušují. Modelka si zajišťuje vlastní make-up i styling, obojí lze však po vzájemné dohodě zajistit z naší strany.
Délka focení/termín dodání: 2 hod/2 dny

Photobook Start: Photobook (Model Book) je výběr profesionálních fotografií, které reprezentují fotomodelku. Jedná se o kreativní výběr těch nejlepších a nejzajímavějších fotografií. Fotobook by měl reflektovat váš aktuální vzhled. Výběr se provádí z 100 fotografií. V ceně je tisk 3 retušovaných fotografií a dodání 10 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 1× make-up, 1× styling.
Délka focení/termín dodání: 5 hod/3 dny

Photobook Basic: Rozšířená nabídka varianty Photobook Start. Výběr se provádí z 200 fotografií. V ceně je tisk 5 retušovaných fotografií a dodání 20 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 1× make-up, 2× styling.
Délka focení/termín dodání: 8 hod/5 dnů

Photobook Classic: Rozšířená nabídka varianty Photobook Basic. Pouze od této varianty fotobooku výše obsahuje dodávka fotografií tištěný a vázaný fotobook, včetně set-card. Výběr se provádí z 500 fotografií. V ceně je tisk 10-ti retušovaných fotografií a dodání 100 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 2× make-up, 3× styling, 1× fotobook, 2× set-card.
Délka focení/termín dodání: 8-16 hod/8 dnů

Photobook Premium: Rozšířená nabídka varianty Photobook Classic. Výběr se provádí z 700 fotografií. V ceně je tisk 15 retušovaných fotografií a dodání 70 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 2× make-up, 4× styling, 1× fotobook, 3× set-card.
Délka focení/termín dodání: 16 hod/12 dnů

Photobook Ultimate: Rozšířená nabídka varianty Photobook Premium. Výběr se provádí z 1.000 fotografií. V ceně je tisk 20 retušovaných fotografií a dodání 100 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 3× make-up, 5× styling, 2× fotobook (5× set-card). Fotografování probíhá ve vybraném exkluzívním interiéru a exterieru. Dle dohody lze zvýšit počet vybraných a retušovaných fotografií.
Délka focení/termín dodání: 24 hod/15 dnů

Objednat fotobook

Umělecký portrét

KategoriePočet ne/retušovaných fotografiíFotobookSet-cardMake-upStylingDélka foceníDodání
Portrait Start0/1nenedohodoudohodou1 hod2 dny
Portrait Basic3/2nenedohodoudohodou2 hod2 dny
Portrait Classic10/5neneano (1×)ano (1×)3 hod3 dny
Portrait Premium20/10neneano (1×)ano (2×)6 hod7 dnů

Portrait Start: Výběr se provádí z 20 fotografií. V ceně je tisk jedné retušované fotografie v tiskové kvalitě na DVD. Modelka si zajišťuje vlastní make-up i styling, obojí lze však po vzájemné dohodě zajistit z naší strany.
Délka focení/termín dodání: 1 hod/2 dny

Portrait Basic: Výběr se provádí z 30 fotografií. V ceně je tisk dvou retušovaných fotografie a dodání 3 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD. Modelka si zajišťuje vlastní make-up i styling, obojí lze však po vzájemné dohodě zajistit z naší strany.
Délka focení/termín dodání: 2 hod/2 dny

Portrait Classic: Jedná se o rozšířenou nabídku varianty Portrait Basic. Výběr se provádí ze 100 fotografií. V ceně je tisk 5 retušovaných fotografií a dodání 10 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 1× make-up, 1× styling.
Délka focení/termín dodání: 3 hod/3 dny

Portrait Premium: Tato varianta uměleckého portrétu je vhodná pro klienty, kteří mají zájem o větší množství uměleckých portrétů. Výběr se provádí z 200 fotografií. V ceně je tisk 10 retušovaných fotografií a dodání 20 neretušovaných fotografií v tiskové kvalitě na DVD, 1× make-up, 2× styling. Fotografování probíhá ve vybraném exkluzívním interiéru a exterieru. Dle dohody lze zvýšit počet vybraných a retušovaných fotografií.
Délka focení/termín dodání: 5 hod/7 dnů

Objednat umělecký portrét

Fototiskoviny

V rámci komplexních služeb našim klientům poskytujeme rovněž ve spolupráci s grafickým studiem Marionetti profesionální grafickou přípravu a realizaci fototiskovin. Zejména se jedná o fotoknihu, kterou nabízíme ve třech variantách. Tiskneme také fotoplakát nebo fotokalendář. Set-card je u nás samozřejmostí. Není podmínkou využít fotografických služeb Fotobookingu, tiskoviny vám vyrobíme na základě vašich vlastních fotografií. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Více informací o fototiskovinách

Newsletter Fotobooking

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získáte výhodné nabídky na portrétní fotografie.

 

Kontaktujte nás

Fotobooking

Praha, Brno, Ostrava
+420 737 772 561
info@fotobooking.cz