Fotobooking - Professional Portrait Photography
Česky       English       Español

Paul Ryder
Grafické studio Marionetti

Fototiskoviny

V rámci komplexních služeb našim klientům poskytujeme rovněž ve spolupráci s grafickým studiem Marionetti profesionální grafickou přípravu a realizaci fototiskovin. Zejména se jedná o nejoblíbenější fotoknihu, kterou nabízíme ve třech variantách. Tiskneme také fotoplakat nebo fotokalendář. Není podmínkou využít fotografických služeb Fotobookingu, tiskoviny vám vyrobíme na základě vašich vlastních fotografií. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Fotokniha

Fotokniha je ideální jak pro profesionální prezentaci modelek (fotobook), tak k archivaci uměleckých fotografií. Klienti Fotobookingu mají možnost si fotoknihu nechat vyrobit. Grafické studio Marionetti vám zajistí profesionální grafickou přípravu fotoknihy. Fotoknihám Fotobookingu je věnovaná zvláštní péče, každý kus je zpracováván a lepen ručně. Nabízíme tři druhy vazby fotoknih.

Fotobook Classic

Fotobooking, Fotobook Classic

Fotobook Premium

Fotobooking, Fotobook Premium

Fotobook Ultimate

Fotobooking, Fotobook Ultimate

Fotobook Classic: Klasická lepená vazba fotoknihy s označením V2. Spolehlivá volba pro kvalitní fotoknihu. Největší předností této vazby je její finanční dostupnost. Počet stran fotoknihy: 32 až 320. Použitý papír: křídový. Fotobook Premium: Tento typ vazby fotoknihy zaručuje 100 % plochou vazbu za rozumnou cenu. Plochá vazba je zaručena díky inovační technologii papíru EverFlat®. Listy knihy jsou díky polyesterovému pásku dokonale rovné a své fotografie uvidíte celé a bez deformací. Počet stran fotoknihy: 32 až 160. Použitý papír: EverFlat® papír. Fotobook Ultimate: Nejluxusnější variant fotoknihy. Vazba FotoMount® zajistí prvotřídní vzhled fotografií pro účely exkluzivních prezentací. Odlišný technologický postup při výrobě dovoluje použít pouze omezený počet fotografií, a to v maximálním rozsahu 40 stran. Počet stran fotoknihy: 16 až 40. Použitý papír: křídový papír.

Fotoplakát

Jedná se o speciální velkoformátový tisk do šířky 104 cm. Pokud jste fotograf a potřebujete tisknout své fotografie pro výstavní účely, je zde možnost kašírování na plastové desky. Vaše fotografie vytiskneme i na plátno. Tisky se pak napínají na dřevěný rám, fotografie rázem dostane jiný charakter. Velikost fotoplakátu je limitována pouze šířkou tiskového materiálu. Poškození fotoplakátu při dopravě se bát nemusíte, vždy je odeslán v ochranném obalu. Použitý materiál: HP Everyday Pigment Ink Gloss Photo Paper, HP Everyday Pigment Ink Satin Photo Paper, Matte Litho-realistic Paper, Collector Satin Canvas.

Fotokalendář

Fotokalendář s fotografiemi Fotobookingu může být velmi originální dárek. Překvapte své blízké nástěnným kalendářem z vlastních fotografií. Poškození fotokalendáře při dopravě se bát nemusíte, vždy je odeslán v ochranném obalu. Použitý papír: křídový papír.

Objednat fotoknihu, fotoplakát, fotokalendář

Newsletter Fotobooking

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získáte výhodné nabídky na portrétní fotografie.

 

Kontaktujte nás

Fotobooking

Praha, Brno, Ostrava
+420 737 772 561
info@fotobooking.cz